T.C Kimlik Numarası İle Dava Sonucunuzu Öğren

T.C. kimlik numarası ile davanın görüldüğü mahkeme bilgilerini, mahkemenin dosya numarası ile  118 70′,i arayarak; uyap dosya sorgulama ile taraf olduğunuz dosyanın  taraflarını ve avukat bilgilerini öğrenebilirsiniz. T.C. kimlik numarası ile davanın görüldüğü mahkeme bilgilerini, 118 70 üzerinden adli dava sorgulama yolu ile öğrenebilirsiniz.

: Yargıtay Dosya Sorgulama 118 70 üzerinden Mahkeme Bilgilerini ve Daire Bilgilerini Kullanarak Adli Dosya Sorgulama yapabilirsiniz.Yargıtay da var olan dosyanızı Yargıtay dairesi ve esas numarası yıl ile birlikte 118 7 0 üzerinden yargıtaydan  dava dosyası sorgulama Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

Dosyasının ne durumda olduğunu öğrenmek isteyen kullanıcılar, dosyalarına ait ilgili yıl ve numara bilgileri ile taraf oldukları dosyaları hakkında 118 70 üzerinden Uyap Vatandaş Dosya Sorgulama yolu ile bilgi edinebilir, T.C Kimlik numarası ile  dava  sonucunuzu  öğrenmek için, Tc numaranızla  118 70 Üzerinden adli dava sorgulama işleminizi yapabilirsinizsorgulama servisi ile UYAP’TA kayıtlı sizinle ilgili tüm dosyaların durumu ile bilgileri öğrenebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir