T.C KİMLİK NO İLE DAVA SORGULAMA

”118 70” i aradığınızda uyap dava sorgulama mahkeme ve ilgili dosyanın dava dairesinde olduğu  bilgilerini öğrenebilirsiniz.Eğer dosyanız temyiz aşamasında ise sonucu öğrenmek için yargıtay dava sorgulama yaparak; Kararın temyiz edilip edilmediğini,oturduğunuz yerden öğrenebilirsiniz. 118 70 ile tüm operatörlerden ve sabit hatlardan direk arayarak, anında TC kimlik No ile dava  sorgulama yapabilirsiniz.

’118 70’’  mahkeme dava dosyası sorgulama yolu ile arayarak karar yılı, karar numarası, esas yılı, esas numarası ve karar tarihinden oluşan bilgilerle Taraf olduğum bir dosyanın dava türünü öğrenebilirsiniz Ayrıca yine aynı şekilde 188 70’i arayarak; ilgili dava ile ilgili olarak  uyap dava sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.

Hakkınızda açılan bir dava varsa;”118 70” dava sorgulama ile Taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü  öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine hakkında açılan bir dava ile ilgili olarak ’118 70’’ ile Taraf olduğum bir dosyada yapılan en son işlemi öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir