Hakkımda Açılmış Bir Dava Var mı?

118 70’i arayarak;’’ hakkımda açılmış bir dava var mı?, Hakkında dava var mı yok mu öğrenmek, istiyorsanız veya Hakkımda açılan mahkeme varsa nasıl öğrenebilirim diyorsanız 118 70’i arayarak,’’ dava sorgulama’’ yolu ile adıma açılmış dava var mı?  Hemen öğrenebilirsiniz.

Tc Kimlik numarası ile giriş yaptığınızda bu davanın göründüğü mahkeme bilgilerini, mahkemenin dosya numarası ile uyap dava sorgulama yaparak tarafı olduğunuz dosyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Oturdugunuz yerden nufus cuzdanı bılgılerınızle dava sorgulama yaparak taraf olduğunuz dosyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

11870 tüm kamu hizmetleri ve bilinmeyen numaralara tek bir noktadan erişim imkânı sağlayan Türkiye’nin en büyük ve tek rehberlik sistemidir. 118 70 tüm bu hizmetleri bir arada toplayarak bir ilke imza atmıştır.118 70 Rehberlik Hizmetleri sunan UYAP işbirliğiyle vatandaşlara elektronik yargı hizmeti sunmaya başlanmıştır UYAP siteminde kayıtlı yargısal bilgilere artık 118 70 numaralı numaradan operatörler aracılığıyla kolayca  ulaşılabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir