Category Archives: dava sorgulama

Davalarını Mahkemelerini 11870 İle Zahmetsizce Sorgula

Dava sorgulama işlemleri 11870 servisi ile çok daha kolay. Hakkınızda açılmış bir dava dosyanız var mı diye gereksiz düşünmeyin! Sadece bir telefon ile davalarınız olup olmadığını, icra dosyanız olup olmadığını veya hangi aşamada olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Üstelik adliyeye gitmenize gerek kalmadan! Davanızın tarih ve saatini öğrenmek bile sadece bir kaç dakikanızı alır. Dava Sorgulama servisi… Read More »

İnternetten Mahkeme Tarihi Öğrenmek Mümkün Mü?

  İnternetten mahkeme tarihi öğrenme gibi işlemler herkes tarafından merak edilir. Çünkü bu tarz sorgulama işlemleri gerçekten de zor işlemlerdir. Mahkeme salonuna gidip gelerek ya da adliyede sürekli sıra bekleyerek insanlar her zaman stres olurlar. Biz de 11870 firması olarak artık stres olmanızı engelliyoruz.   Çünkü artık mahkeme tarihi sorgulama servislerimiz ile sizin yanınızda olmaya… Read More »

Mahkeme Tarihi Öğrenmek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Mahkeme tarihi öğrenmek artık eskisi kadar zor değil. Gelişen teknoloji ve iletişim artık adliyeyi evinize kadar getiriyor. Taraflarından biri olduğunuz bir davanın mahkeme tarihi sorgulamak için evinizden veya iş yerinizden bir 11870 servislerine bir telefon etmeniz yeterli.   Uygun zamanlarında avukatınıza ulaşmaya çalışmak veya mesai saatlerinde adliye binalarına gitmek zorunda kalmadan bu bilgilere ulaşmanızı sağlayan… Read More »

Uyap Birliği ile Dava Sorgulama

UYAP işbirliği ile hizmet veren 11870 dava sorgulama hattı Rehberlik Hizmetleri kapsamında adli konularda hizmet alabilmek için Türkiye’nin her yerinden aramalarınızı bekliyor. Hakkınızda bir dava dosyası ya da icra takibi olup olmadığı  11870’i  arayıp  adli dava  sorgulama yapabilirsiniz.Her türlü bilgiye uzman ekibimiz ile yapacakları sesli görüşmeler ile ulaşabilir, dosya numaranız ile sorgulama  yaparak tarafı olduğunuz dava süreçlerini takip edebilirsiniz. 11870  ile… Read More »